Sklep internetowy DobreUpominki.pl

Wykreuj swój świat


.. i panuj w nim nad swoim czasem. Jeśli do tej pory przygotowanie firmowych upominków było coroczną zmorą, teraz stanie się przyjemnym przerywnikiem między natłokiem obowiązków.Doskonale wiemy, jak ważne dla Ciebie i Twojej firmy jest prostota, szybkość i oryginalność w tworzeniu gadżetów. Dlatego postanowiliśmy stworzyć kreator online, w którym sam stworzysz dokładnie upominki jakie chcesz, nawet jeśli jeszcze nie wiesz co to ma być. Boisz się nudy i „sztampy”? Nie tutaj! Dzięki nowoczesnej technologii przeliczeniowej możliwe jest tworzenie nieskończonej liczby wariantów jednego produktu – ogranicza cię tu tylko wyobraźnia.

Zapomnij o czekaniu na wiadomości z wyceną, kolejnych wizualizacjach, ciągłym zgłaszaniu uwag i poprawek, a w końcu tygodniem oczekiwań na realizację. My nie przyjmujemy takiej opcji! Wiemy, że dziś oczekujesz szybkiego, ale i profesjonalnego rozwiązania.

Kreator DobreUpominki.pl to nie tylko samodzielne projektowanie, nawet indywidualnych terminarzy, ale również automatyczna wizualizacja twojego projektu, generowanie plików gotowych do druku oraz zamówienie składane w kilka minut.

Nasz kreator umożliwia zlecanie zamówień bez względu na to, gdzie znajduje się siedziba firmy – może być zarówno za rogiem, jak i na drugim końcu Polski. Z każdego miejsca można stworzyć idealny upominek dla wszystkich branż. Dodatkowym ułatwieniem jest opcja automatycznej wyceny. Kreując kolejne elementy Twojego zamówienia od razu widzisz cenę, więc masz pewność, że nic cię negatywnie nie zaskoczy. DobreUpominki.pl to samodzielne projektowanie gadżetów firmowych w internetowym kreatorze. Dzięki nam tworzysz markę sam!

Your suggestion

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
EN Ostrzeżenie
EN Sesja wygasła z powodu bezczynności
Logowanie
Utracone hasło
Rejestracja

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych - kuponów rabatowych i informacji o promocjach od Grupa Infomax Sp. z o.o. Sp. k. ul. Porcelanowa 11C, 40-246 Katowice na podany adres e-mail w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu przepisów ustawy Prawo telekomunikacyjne przez od Grupa Infomax Sp. z o.o. Sp. k. ul. Porcelanowa 11C, 40-246 Katowice.

Ładowanie...
Konto nieaktywne
Rejestracja przebiegła pomyślnie
Powiadomienia
brak powiadomień
Ładowanie...